
Вібраційний насос Дачник 2. верхній забір води, 2 клапани.
1 295 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Вібраційний насос "Дачник 2" верхній забір води, 2 клапани.
Це малогабаритний насос з електродвигуном, що працює за принципом вібрації. Цей насос часто використовується для перекачування води з джерел, як-от колодязі, колодязі, ставки та інші. Насос можна використовувати для подавання води зі свердловин внутрішнім діаметром понад 100 мм.
Під час роботи насоса відбувається періодичне розширення та стиснення металевої пластини внутрішнього механізму, що створює хвилясті коливання робочої рідини в насосній камері. Ці коливання призводять до того, що робоча рідина підіймається вгору та перекачується через вихідний отвір насоса.
Вібраційний насос Дачник має дуже компактний дизайн, тому його можна легко переносити з місця на місце. Він має низьку вартість і не вимагає складного встановлення, тому цей насос досить популярний серед садівників, дачників і малих підприємств.
Електронасос можна використовувати для поливання присадибних ділянок, садів, городів, а також індивідуального водопостачання.
Технічні характеристики:
- Спосіб встановлення насоса — заглибний
- Максимальний напір — 80.0 м
- Споживана потужність — 240.0 Вт
- Напруга мережі — 220~240 В
- Частота – 50.0 Гц
- Якість води — чиста
- Вага — 4.0 кг
- Довжина мережевого шнура — 5.0 м
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Промелектро-Харків |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 80 м |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 295 ₴

