
Вібраційний насос Ручей. Нижній забір води. В3
1 351 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вібраційний насос "Ручок Харків із нижнім забором води"
являє собою зручний та надійний пристрій для ефективного перекачування води та інших рідин. Він застосовується під час перекачування рідини з баків, цистерн, басейнів, а також під час зрошення та поливання рослин.
Технічні характеристики
- Потужність: 0,37 кВт
- Напруга: 220 В
- Максимальний напір: 55 м
- Продуктивність: до 450 л/год
- Глибина забору: до 45 м
- Вага: 3.5 кг
Більше товарів можна подивитися на сайті:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Харків |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 55 м |
| Пропускна здатність | 450 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Глибина до дзеркала води | 50 м |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴



