
Бочка-корморізка електрична
4 949 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корморізка овочерізка Бочка електрична та неіржавка сталь незамінний помічник у будь-якому фермерському господарстві. Бочка призначена для подрібнення овочів і коренеплодів твердих сортів, як-от буряк, картопля яблука тощо. Різальний елемент овочерізки виготовлений із неіржавкої сталі — диск-терку, який забезпечує рівномірне нарізування продукту та якісне стружування.
Технічні характеристики
| Габаритні розміри | 460х390х640 мм |
| Продуктивність подрібнення коренеплодів (не менш ніж) | 400 кг/год |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність (не менш ніж) | 1,75 кВт |
| Кількість обертів робочого органа (попередньо відхилення +/- 10%) | 1500 об./хв |
| Максимальний розмір коренеплодів для завантаження в подрібнювач (не більш ніж) | 100х150 мм |
| Максимальний обсяг завантаження кормів (не більш ніж) | 4 дм3 |
| Максимальний розмір подрібненої фракції (не більш ніж) | 20х8х5 мм |
| Маса (не більш ніж) | 20 кг |
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Фрукти |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Механізм подрібнення | Диск |
| Продуктивність | 400 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип обладнання | Кормоприготувач |
| Тип | Овочерізка |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 400 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 949 ₴







