
Бочка-корморізка неіржавка електрична
5 581 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корморізка електрична бочка — це недорогий і незамінний пристрій, призначений для подрібнення коренеплодів, овочів і твердих фруктових плодів (спекла та картоплі) для приготування корму для домашньої худоби.
Корморізка бочка з електродвигуном швидко й ефективно розріже коренеплоди, у такий спосіб неабияк полегшить життя фермера та збільшить загальну продуктивність у господарстві. Перевага цієї електричної годівниці перед іншими моделями в тому, що подрібнення відбувається на низьких обертах, завдяки чому на виході ви отримуєте рівномірне стружку.
Технічні характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина: | 460 мм |
|
Основні атрибути Механізм подрібнення Диск (2 шт.) |
|
| Країна виробник | Україна |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
|
Тип |
Кормоподрібнювач |
| Частота тока | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна |
1500 об./хв |
|
Стан |
Нове |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Перероблювана сировина | Корнеплоди, Фрукти, Овочі |
| Продуктивність, кг/год | |
| Корнеплоди | 400 кг/год |
| Овощи | 400 кг/год |
| Фрукти | 400 кг/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 180 |
| Виробник | ТОВ 'РКС-ПРОМ' |
| Матеріал різального диска | неіржавка сталь |
| Товщина подрібненого корму | 10 мм |
| Режим роботи | тривалий |
| Електродвигун |
однофазний |
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | РКС-ПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Фрукти |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Напруга | 220 В |
| Механізм подрібнення | Диск |
| Продуктивність | 400 кг/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип обладнання | Кормоприготувач |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 400 кг/год |
| Овочі | 400 кг/год |
| Фрукти | 400 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 581 ₴




