
Зернодробілка Euriaqua + кукурудза електрична
3 686 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зернодробілка EUROAQUA KZ-1B здатна подрібнити зерно будь-якої злакової культури, а також кукурудзи для корму сільськогосподарським тваринам. Ця модель обладнана надійним електродвигуном споживаною потужністю 1800 Вт, який здатний розвивати 2850 обертів за хвилину. Дробалка здатна переробити 50-80 кг кукурудзи на годину та 200 кг на годину зернових культур. Апарат обладнаний чотирма сіточками-ситом діаметром 2, 3, 4 і 5 мм. Це дає змогу перемелювати зерно як для приготування комбікормів, так і для корму окремо тваринам.
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Перероблювана сировина | Зернові, Кукурудзяні качалки |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 1.8 кВт |
| Тип | Зернодробілка |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об./хв |
| Стан | Нове |
| Продуктивність, кг/год | |
| Зерно | 200 кг/год |
| Кукурузные початки | 80 кг/год |
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 1.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 686 ₴



