
Корморізка ручна Коза Нова. Неіржавка сталь
2 589 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Ручна годівниця барабанна Коза Нова, барабан із неіржавкої сталі. Призначена для подрібнення коренеплодів, овочів (спекла, гарбуз, картопля), і твердих фруктових плодів.
Корнерізка призначена для подрібнення коренеплодів, буряка, картопля, фрукти тверді, для приготування корму для тварин. Елементи конструкції, які контактують із перероблюваною масою, виготовлені з неіржавкої сталі.
Корморізка має експлуатуватися в сухому приміщенні. У разі, якщо необхідна велика стійкість годівниці, її необхідно закріпити для цього знімають ніжки та на столі висвердлюють отвори діаметром 9-10 мм навпроти отворів у корпусі. Далі закріпіть корморізку на столі болтами та гайками М8.
Технічні характеристики
- Матеріал Барабана — неіржавка сталь
- Матеріал Корпусу — сталь М3
- Продуктивність: 150-170 кг/год
- Товщина стружки: 5 мм
- Габаритні розміри 450 х 340 х 515 (без ніжок) мм
- Вага: 18 кг.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Овочі, Фрукти |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Кормоприготувач |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 170 кг/год |
| Овочі | 170 кг/год |
| Фрукти | 170 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 515 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 2 589 ₴



