
Корморізка Вінниця дискова
2 387 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корморізка — це простий і дешевий спосіб виробництва корму для домашнього господарства. Ручні дискові годівниця виробляється в Україні та є незамінним помічником для приготування гарного збалансованого корму. Завдяки маленьким обертам, ця годівниця дає змогу подрібнити коренеплоди, овочі, буряк, картоплю, а не робити з них пюре.
У цій корморізці є можливість встановлення електродвигуна.
Тип привода — ремінною від зовнішнього двигуна (ремінь у комплекті не постачається) або ручний (ручка в комплекті). Рекомендовані оберти приводного двигуна — 1000 об/хв. ± 10%. Продуктивність за 1000 об/хв — 300 кг/год.
Технічні характеристики
- Наявність шківа під двигун
- Продуктивність подрібнення коренеплодів — 100-170 кг на годину
- Товщина стружки — 5 мм
- Розмір коренеплодів — 10х10х15 сантиметрів
- Габаритні розміри — 39*38*29 сантиметра
- Вага — 10 кг
- Зроблено в Україні (місто Вінниця)
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Овочі, Фрукти |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Кількість обертів двигуна | 60 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 170 кг/год |
| Овочі | 100 кг/год |
| Фрукти | 100 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 387 ₴






