
Кормоподрібнювач ручної Міні коза Нова
1 417 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кормоподрібнювач Міні коза нова, барабанна, ручна. Розбірна.
Компактне та зручне обладнання, призначене для швидкого та зручного оброблення корму для тварин (фрукти, овочі та ін. корму)
Технічні характеристики:
- Матеріал барабана — неіржавка сталь
- Матеріал корпусу — фарбована сталь
- Продукція перероблення — коренеплоди, овочі, тверді фрукти
- Продуктивність подрібнення коренеплодів — щонайменше 200 кг/год
- Продуктивність за 60 обертів ручки — не менш ніж 14 кг
- Максимальний обсяг завантаження коренеплодів — не більш ніж 4 дм3
- Максимальний розмір коренеплодів для завантаження — не більш ніж 100х150 мм
- Максимальний розмір подрібненої фракції — не більш ніж 15 х 5 мм
- Об'єм приймального бункера — 5 л
- Розмір бункера 250х240х200 мм
- Кріплення вала — на підшипниках
- Габаритні розміри коробки — 320х300х350 мм
- Вага — 5 кг
- Виробник — УКРПРУМ, Вінниця (Україна)
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- Барабан- 1 шт
- Корпус — 1 шт.
- Ручка — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УкрПром |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Овочі, Фрукти |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Кормоприготувач |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 200 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417 ₴




