
Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ ручний повністю нержавіюча сталь
2 567 ₴
- В наявності
- Код: ПОФ 5
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Незамінний помічник у будь-якому фермерському господарстві.
Призначена для подрібнення овочів, фруктів і коренеплодів твердих сортів, як-от буряк, картопля яблука тощо. Різальний елемент овочерізки виготовлений із неіржавкої сталі, який забезпечує рівномірне нарізування продукту та якісне стружування. Весь подрібнювач повністю виготовлений із неіржавкої сталі, що виключає окислення перероблюваного продукту під час взаємодії зі звичайною сталлю. Привод ручний і під мотор. Продуктивність щонайменше 300 кг/год. Овочерізка компактна та легка у встановленні та застосуванні. До комплекту постачання входить подрібнювач у зборі, інструкція та коробка.
Подрібнювач "РКС-Пром" призначається для дроблення коренеплодів (картопля, буряк тощо) під час приготування корму хатнім тваринам, птиці тощо.
Технічні характеристики
Тип привода Ручний
Продуктивність, кг/год
Корнеплоди 300.0 кг/год
Овочі 300.0 кг/год
Фрукти 300.0 кг/год
Габаритні розміри
Ширина 440.0 мм
Довжина 440.0 мм
Висота 340.0 мм
Вага 15.0 кг
Додаткові характеристики
Гарантійний термін 12
Механізм подрібнення — Диск
Місткість бункера 5 л
Максимальні розміри коренеплодів для завантаження в коренерізку:
- Ширина (діаметр) — 100 мм
- Висота (довжина) — 150 мм
- Максимальний обсяг завантаження коренеплодів у коренерізку, V дм3, не більш ніж 5
Максимальний розмір подрібненої фракції, не більш ніж:
- Довжина — 20 мм
- Ширина — 8 мм
- Висота (діаметр) — 5 мм
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Овочі, Фрукти |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Кількість обертів двигуна | 60 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 300 кг/год |
| Овочі | 300 кг/год |
| Фрукти | 300 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 15 кг |
| Основні | |
| Тип | Овочерізка |
- Ціна: 2 567 ₴



