
Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ електрична. Повністю нержавіюча сталь
5 314 ₴
- В наявності
- Код: ПОФ 6
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Виконаний із високоякісної неіржавкої сталі, що забезпечує його довговічність і надійність у роботі.
Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ електричний — це високоякісне обладнання, призначене для швидкого та зручного оброблення овочів і фруктів.
Він виготовляється компанією в місті Вінниця, Україна.
Технічні характеристики
Продуктивність: 400 кг/год;
Товщина стружки:
Тип приводу електричний
Механізм подрібнення Диск
Продуктивність 400.0 (кг/год)
Напруга 220 ВТ
Частота 50 Гц
Габаритні розміри пристрою (Д-Ш-В): 440 х 340 х 440 мм;
Вага: 10 кг.
Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ електро має компактні розміри та легку вагу, що робить його зручним у використанні як на кухні, так і на виробництві. Він обладнаний гострими лезами, які швидко та якісно подрібнюють овочі та фрукти, забезпечуючи швидку та зручну підготовку продуктів до приготування.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Овочі, Фрукти |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 0.185 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Кормоприготувач |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 400 кг/год |
| Овочі | 400 кг/год |
| Фрукти | 400 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
| Основні | |
| Кількість струмних/різальних поверхонь | 1 |
| Наявність контейнера (піддона) | Не передбачено |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 5 314 ₴





