
Подрібнювач овочів і фруктів ПОФ неіржавка електровставка
5 167 ₴
- В наявності
- Код: ПОФ 3
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Подрібнювач для овочів і фруктів з електродвигуном призначений для використання в домашньому та фермерському господарстві для якісного та швидкого подрібнення коренеплодів, овочів, фруктів для приготування корму тваринам, свійської птиці або подальшого оброблення продукції. Може бути використаний для подрібнення яблук на сік для віджимання на спеціальному пресі, а також для подрібнення винограду для приготування домашнього вина.
Технічні характеристики:
Продуктивність 220 кг на годину;
Споживана потужність 0,180 кВт;
Напруга мережі 220 В;
Кількість обертів 1500 об/хв;
Температурний режим роботи від 0 °C до 40 °C за відносної вологості не більш ніж 75%;
Наявність пускової кнопки;
Максимальний розмір корму під час завантаження 100*150 мм;
Максимальний обсяг завантаження 5 дм3;
Максимальний розмір подрібненої фракції 20*8*3 мм;
Товщина металу корпусу та диска 0,8 мм;
Габаритні розміри 440*440*340 мм;
Вага 10 кг;
Виробник: Юга Сервіс;
Країна виробник Україна, г. Вінниця
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Овочі, Фрукти |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 0.18 кВт |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість обертів двигуна | 1500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип обладнання | Кормоприготувач |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Коренеплоди | 220 кг/год |
| Овочі | 220 кг/год |
| Фрукти | 220 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
| Основні | |
| Об'єм | 5 мл |
| Тип керування | Електронне |
- Ціна: 5 167 ₴





