
Соковичавниця Мотор сич ручна. Чавунна. Оригінал
2 621 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковичавниця Мотор сит ручна чавунна. Оригінал. Не Китай!
Характеристики
- вихід соку максимальний (не менш ніж):
- -у разі отримання соку з винограду: 77%;
- -у разі отримання соку з томатів: 82%.
- розміри: 403х195х402 мм.
- вага: 3,7 кг.
- матеріал — Чавун
Ось і настало ця тепла пора року, коли нас оточує велика кількість овочів і фруктів. У цей літній сезон Вам просто не обійтися без соковичавниці. Якщо Ви хочете приготувати сік із м'якоттю, краще вибрати механічну, іншими словами — ручну соковичавницю. За допомогою механічної соковичавниці ручний СБЧ-1 можна дуже швидко та якісно отримати свіжий сік, збагачений вітамінами з м'якоттю. Для отримання соку можливе використання різних видів ягід, овочів або фруктів.
Матеріал виготовлення (Чугунне лиття).
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авиатех |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Соковитискач |
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Резервуар для соку | Немає |
| Об'єм резервуара | 650 мл |
| Максимальний показник виходу соку | 82 % |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 3.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибора | овочі, фрукти |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Пряме подавання соку | Да |
| Завантажувальний лоток | Да |
| Матеріал сітки центру | неіржавка сталь |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Основні | |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 621 ₴








