
Сушарка 35 літрів Львів Електрична
4 901 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка 35 літрів Львів Електрична
Характеристики
- Виробник Спекр прибор
- Споживана потужність 600.0 (Вт)
- Кількість секцій 6
- Об'єм 30.0 (л)
- Діаметр секцій 390 (мм)
- Тип керування Механічне
- Стан Новий
- Висота 475.0 (мм)
- Ширина 390.0 (мм)
- Вага 5.6 (кг)
Сушарка для овочів і фруктів "Помічниця" об'ємом 35 літрів із лотком для пастили являє собою пристрій, призначений для сушіння різних продуктів. Вона обладнана електронним термостатом, який дає змогу встановлювати та контролювати температуру сушіння в межах від 35 до 70 градусів за Цельсієм.
У сушарці є безліч знімних лотків, які можна використовувати для розташування овочів, фруктів, грибів та інших продуктів. Крім того, сушарка має спеціальний лоток для пастили, який дає змогу сушити ягідні та фруктові пюре, з яких потім можна приготувати смачну та корисну солодкість.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Помічниця |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Об`єм | 30 л |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Вага | 5.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 901 ₴



