
Турбо лопата 7зубьев. Толщина стенок 2 мм. Чудо вилы. лопата крот
1 027 ₴
- В наявності
- Код: Турбо 7
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Чудо лопата, чудо вилы. Толщина профильной трубы 2 мм., не путать с 1.5 мм. как на просторах интернета.
- Имеет 7 зубьев (штырей или прутов )
- Толщина каждого прута (для вскапывания) - 10 мм
- Прут изготовлен из пружинной стали марки 40
- Вскапываемая ширина 460 мм
- Вскапываемая глубина 290 мм
- Высота общая 1115 мм
- Изготовлена из профильной трубы 20х20 мм
- Толщина профильной трубы 2 мм
- Вес - 6.5 кг
- Производство- Харьков, Украина.
Турбо-лопата — це спеціальне пристосування, яке допоможе пришвидшити роботу у 7 разів, ніж звичайна штикова лопата, в обробці однієї і тієї ж ділянки
Конструкція Турбо-лопаті розроблена спеціально для зниження фізичних навантажень на спину, оскільки не потрібно нахилятися або присідати під час обробітку ґрунту. Ця лопата має спеціальну конструкцію, яка залучає в роботі дві ноги, таким чином знімаючи навантаження не тільки на спину, а й на весь організм людини.
Має гумові ручки, які запобігають натиранню мозолів. Перекопування та розпушування ґрунту відбувається одночасно на глибині 25-30 см!
Больше товаров можно посмотреть и заказать на нашем сайте: https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 290 мм |
| Ширина леза | 460 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 027 ₴









