
Казан 8 л WOK з кришкою-сковородою. Майстерня
1 794 ₴
- В наявності
- Код: W36-2
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Казан-сковорода, чавунний, WOK дає змогу: гвідвести в ньому їжу на побутових приладах і відкритому вогні, а також є можливість встановити його на стіл без підставки, на плоску платформу із зовнішнього боку казана.
Особливістю, чавунного, казана-сковороди WOK, є швидке та рівномірне нагрівання всієї поверхні, що дає змогу продуктам швидко обсмажуватися й зберігати соковитість усередині.
Характеристика:
- Укомплектований чавунною кришкою-сковородою
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Діаметр — 340 мм
- Об'єм — 8 л
- Ідеальна товщина дна — 10 мм
- Діаметр зовнішнього майданчика дна — 125 мм.
- Товщина стінок — 4 мм
- Висота СТЕНОК — 150 мм
- Висота з кришкою — 200 мм
- Вага — 9.8 кг
- Тип ручки — лита
- Об'єм кришки — 3.7 л
- Кришка-сковорода — є
- Виробник — Україна
Має такі особливості:
- Рівномірне нагрівання та утримання тепла, що забезпечує рівномірне приготування їжі.
- Природні антипригарні властивості, які поліпшуються з плином часу та використанням.
- Довговічність і стійкість до зношування, завдяки міцності чавуну.
- Універсальність, що дає змогу готувати різноманітні страви — від смаження до тушкування й запікання.
- Брак хімічних покриттів, що робить її безпечною для здоров'я.
Більше товару можна подивитися на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 8 л |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 150 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 200 мм |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 10 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴





