
Буржуйка чавунна з варильною поверхнею сіра, топка, піч 750 мм
10 500 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: сірий чавун СЧ 20
Вага: 60 кг
Колір: сірий
Розміри:
- Висота загальна — 750 мм.
- Висота ніжки — 240 мм.
- Висота (буржуйки) — 510 мм.
- Ширина — 280 мм.
- Довжина — 390 мм.
- Довжина з урахуванням ручок дверей — 450 мм.
- Верхня плита — 310х400 мм.
- Діаметер кільця (конфорки) — 185 і 67 мм.
- Товщина плити — 7 мм.
- Топка внутрішній — 190х190 мм.
- Піддувало внутрішній — 80х190 мм.
- Ніжки — 455х370 мм
- Димохід: внутрішній — 100 мм, Зовнішній — 115 мм.
Більше товарів можна переглянути на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Швидкість нагрівання повітря | 0.2 куб. м/хв |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З малою теплоємністю |
| Об'єм парної | 0 куб. м |
| Матеріал топки | Чавун |
| Товщина матеріалу топки | 8 мм |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Водяний контур | Ні |
| Парогенератор | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Ширина топкових дверцят | 190 мм |
| Висота топкових дверцят | 210 мм |
| Ширина скла дверцят | 0 мм |
| Висота скла дверцят | 0 мм |
| Комплектація | |
| Бак для води | Ні |
| Кошик для дров | Ні |
| Зольник | Ні |
| Каміння для печі | Ні |
| Кошик для каменів | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴




