
Казан 8 л азійський чавунний з кришкою ТМ "BRIZOLL"
2 020 ₴
- В наявності
- Код: KA08-1
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Азійський чавунний казан - виготовлений із чавуну, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та дає змогу довго зберігати температуру їжі.
Характеристики:
- Укомплектований дужкою й чавунною кришкою
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Діаметр — 360 мм
- Вага казана — 5 кг
- Вага з кришкою — 8 кг
- Об'єм — 8 л
- Висота казана - 140 мм
- Товщина стін - 4 мм
Такий казан має напівсферичну форму із широкими бортами, що робить його ідеальним для смаження, тушкування, варіння та запікання. Чавунний казан особливо добре підходить для приготування плову, печеня, супів та інших традиційних страв, що вимагають тривалого термічного оброблення. Його довговічність і здатність покращувати смак їжі роблять його незамінним на кухні, особливо під час приготування національних страв.
Більше товару ялівцю подивитися на нашому сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 8 л |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 14.1 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 17.5 мм |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 4 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴






