
Казан 12 л азійський чавунний з кришкою + підставка ТМ "BRIZOLL"
2 957 ₴
- В наявності
- Код: KA12-1S+ТРБ
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Казан 12 л азійський, чавунний, з кришкою ТМ "BRIZOLL" + підставка-тринога, для приготування їжі на відкритому вогні.
Азійський чавунний казан - виготовлений із чавуну, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та дає змогу довго зберігати температуру їжі. Підставка, яка йде в комплекті, забезпечує стабільне положення казана над вогнем або вугіллям, що зручно для використання на вулиці, наприклад, під час пікніка або в поході.
Характеристики казана:
- Укомплектований дужкою й чавунною кришкою
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Діаметр — 410 мм
- Вага — 6 кг
- Вага з кришкою — 11 кг
- Об'єм — 12 л
- Висота казана - 160 мм
- Товщина стінки — 4 мм
Характеристика підставки:
- висота — 45 см
- діаметр 42 см
- вага — 2.4 кг
- труба порожниста фарбована, толшина - 1,5 мм
Такий казан має напівсферичну форму із широкими бортами, що робить його ідеальним для смаження, тушкування, варіння та запікання. Чавунний казан особливо добре підходить для приготування плову, печеня, супів та інших традиційних страв, що вимагають тривалого термічного оброблення. Його довговічність і здатність покращувати смак їжі роблять його незамінним на кухні, особливо під час приготування національних страв.
Більше товару ялівцю подивитися на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 410 мм |
| Висота | 160 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 200 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 4 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 2 957 ₴






