
Казан 12 л азійський чавунний з кришкою-сковородою гриль ТМ "BRIZOLL" + тринога
3 099 ₴
- В наявності
- Код: KA12-3Т
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Азійський чавунний казан на 12 літрів із триногою, , що входить до комплекту, яка забезпечує надійну підтримку казана над вогнем, роблячи його стійким і зручним у використанні. Така система дає змогу готувати на відкритому повітрі — на пікніках, у походах або в саду.
Чавун із часом створює природне антипригарне покриття, що робить казан довговічним і покращує смакові якості страв, що готуються. Рівномірний розподіл тепла та дає змогу довго зберігати температуру їжі. Такий казан має напівсферичну форму із широкими бортами та плоским дном, що робить його ідеальним для смаження, тушкування, варіння та запікання. Чавунний казан особливо добре підходить для приготування плову, печені, супів та інших традиційних страв.
Характеристики казана:
- Укомплектований дужкою й чавунною кришкою сковородою-гриль
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Діаметр — 410 мм
- Вага — 6 кг
- Вага з кришкою — 11 кг
- Об'єм — 12 л
- Висота казана - 160 мм
- Товщина стінки — 4 мм
- Толщина дна сковороди - 4.4 мм
Характеристика триноги:
- Угол подьема - 145 град
- Довжина — 100 см
- Довжина ланок із гачком — 24 см
- Одна ланка — 3 см
- Вага — 2 кг
Особливість цього казана полягає в його кришці, яка також слугує сковородою-гриль. Це дає змогу використовувати кришку окремо для смаження або гриля м'яса, риби, овочів та інших продуктів. Ребриста поверхня сковороди-гриль забезпечує апетитні просмажені смужки на продуктах і допомагає позбутися надлишків жиру.
Чавун із часом створює природне антипригарне покриття, що робить казан довговічним і покращує смакові якості страв, що готуються.
Більше товару ялівцю подивитися на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 15.7 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 19.5 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
- Ціна: 3 099 ₴







