
Покришка з камерою для тачки 3.5-8 (6 PR). Шина з камерою 3.5-8.
366 ₴
- В наявності
- Код: PK-120015
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка з камерою для тачки 3.5-8 (6 PR). Шина з камерою 3.5-8.
Гума з камерою для тачки, садовою або будівельною.
- Шина — пневматична
- Ніпель — під прямим кутом
- Комплектація — з камерою
- Діаметр диска, дюйм — 8
- Ширина шини, дюйм — 3.5
- Діаметр зовнішній — 370 мм
- Норма шарності — 6 PR
- Виробник — High Quality, Китай
Нейлонова шина з глибоким протектором і внутрішня камера з прямим шийним клапаном (золотник) під прямим кутом.
Ця шина використовується на широкому спектрі садових, будівельних тачок і деякої садової техніки
Шина має використовуватися разом із внутрішньою камерою, яка входить до цього комплекту.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Діаметр | 370 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Вантажопідйомність | 90 кг |
| Обсяг кузова | 120 л |
| Діаметр колеса | 370 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


