
Гірлянда Кристал JP LED 200 лампочок мікс новорічна, різнокольорові вогні
288 ₴
- В наявності
- Код: НТ-0241
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампочки мають високий рівень якості. Вони потішать кількома різними кольорами, створюючи потрібну святкову атмосферу. Мерехтіння та миготлива, вони стануть одним з основних атрибутів новорічної локації.
Характеристика:
- кількість лампочок — 200 шт.
- довжина гірлянди — 12 м
- колір джерела кольору — мікс
- кількість режимів - 8 шт
- колір дроту - чорний
- тип споживання - від мережі (220В)
- тип гірлянди - внутрішня
- відсутність нагріву ламп
Для створення святкової атмосфери Ви можете прикрасити Led гірляндою вікна, вітрини, внутрішній інтер'єр, офіс, магазин, квартиру, будинок. Гірлянди мають досить яскраве світіння, водночас споживають невелику кількість електроенергії.
Більше товару можна подивитися на нашому сайті https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 200 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Упаковка | Коробка |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Кімнатна гірлянда |
| Управління | Кнопки |
| Розміри | |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Діаметр | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴




