
Окучник дисковий ручний ЛАН, 2 в 1.
2 710 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилання на відео огляд:
https://www.youtube.com/watch?v=M8iES-CApn0
, стьопт, телефоном від 10 шт.
Дисковий окучник, ручний, Лан. 2 в 1.
- За допомогою цього агрегата, одна людина може занурювати ряди картоплі та підрізати бур'ян.
- Діаметр дисків 265 мм
- Робоча ширина до 450 мм
- Диски виготовлені зі сталі марки 45
- Ножі виготовлені зі сталі 65 г.
- Рама виготовлена з квадратної, товстостінної труби
- Рама розбірна, всі елементи розбірні
- Весь — 11 кг
Зручний і ефективний.
Виготовлений г. Харків.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лан |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина обробки | 45 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 2 |
| Довжина інструменту | 1500 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Тип інструменту | окучник ручний |
| Основні | |
| Потреба потужності трактора | 1 к.с. |
| Кількість робочих органів | 4 шт. |
| Глибина оброблення | 130 мм |
| Ширина захоплення | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 8 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 710 ₴





