
Машинка закаткова напівавтоматична ЛЮКС. Черкаси
423 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівавтоматична закаткова машинка від Черкаси являє собою передове та високоефективне обладнання для автоматизованого процесу закупорювання банок. Ця машинка забезпечує чудову продуктивність і надійність у виконанні завдань із герметичного закривання паковання.
Машинка закаткова напівавтоматична від Черкаси ідеально підходить для промислових підприємств, де важливі висока швидкість укупорки та надійність закриття паковання. Її використання підвищує ефективність виробничих процесів і гарантує якісне закупорювання для максимального збереження продукції.
Технічні характеристики
- Матеріал: сталь
- Тип закаткової машинки: напівавтоматичний
- Кількість ручок: 1
- Розміри: довжина — 200 мм, ширина — 85 мм, висота — 70 мм
- Вага: 500 г
- Гарантія: 2 роки
- Країна-виробник: Україна
Більше товарів можна подивитися на сайті:
- https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип закаточної машинки | Напівавтомат |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 500 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴



