
Триммер Акумуляторний MAT-Rixx MAX з розбірною штангою. Безщітковий
4 846 ₴
- В наявності
- Код: А 5279
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Асинхронний (безщітковий) двигун має більш просту конструкцію з більшими габаритами, ніж у щіткового, а також охолоджується за допомогою зовнішньої системи охолодження. Такі двигуни витриваліші, мають підшипники великого розміру, які можна замінити окремо.
Основні переваги безщіткових двигунів - висока ефективність, надійність та довговічність. Відсутність щіток усуває тертя та знос, що знижує витрати на обслуговування та робить двигун більш тихим та енергоефективним. Крім того, вони компактні, стійкі до перегріву і забезпечують високий момент, що крутить, при невеликих розмірах.
ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ДАННОЇ МОДЕЛІ:
- Двигун зверху (минимальний ризик попадання вологи, пилу та інших дрібних елементів)
- Потужний двигун, фактично, як на бензиновому тримері
- Цілісний вал, не гнутий
- Плавний запуск
- Розбірна штанга (алюміній)
- Захист від випадкового включення
Безщітковий Акумуляторний триммер MAT-Rixx MAX з розбірною штангою.
Виробництво - фабричний Китай. Якість - висока, перевірено на практиці.
Характеристики:
Тип двигуна: безщітковий
Напруга: 21 В
Місткість акумулятора: 4 А·год (2 шт.)
Діаметр (лески)волосіні: 2,4 мм
Діаметр ножа: 255 мм
Ширина скошування: 300 мм (ліска) / 255/305 мм (ніж)
Довжина штанги: 1,6 м (розбірна)
Вага: 2,8 кг (без акумулятора)
Час роботи: до 40 хвилин (на одниму акумуляторі)
Комплект постачання:
- тример
- 2 акумулятори
- зарядний пристрій
- котушка (шпуля)
- ніж 2Т
- ремінь
- захист
- ручка
- ключі
Більше товарів можна переглянути та купити на сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matrix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність двигуна | 0.3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 305 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики електродвигуна й акумулятора | |
| Ємність акумулятора | 4.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 846 ₴








