
Решітка гриль 290х490 мм чавунна.
1 172 ₴
- В наявності
- Код: ПМ 9
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка-гриль 490х290 мм. чавунна.
Решітка гриль є досить простим і зручним пристосуванням. Чавунна решітка для мангала дає змогу готувати фактично будь-які продукти — м'ясо, рибу, птицю, сосиски, овочі. Решітка для мангала, зроблена з чавуну, має низку переваг, які дають змогу швидко та зручно приготувати будь-яку страву.
Потребує механічне очищення від земельно-піскової суміші.
Може бути очищена щіткою для металу, піскострумивкою, дробометом, водометом тощо.
Характеристики:
| матеріал | чавун |
| форма | прямокутна |
| тип | решітка для гриля |
| довжина без ручок | 49 см |
| довжина з ручками | 55 см |
| ширина | 29 см |
| висота | 1.1 см |
| вага | 7 кг |
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Чавун |
| Довжина робочої поверхні | 36 мм |
| Ширина робочої поверхні | 26 мм |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 172 ₴






