
Решітка чавунна для барбікю. 355х255 мм.
980 ₴
- В наявності
- Код: Бризоль 355х255
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Решітка гриль є досить простим і зручним пристосуванням. Чавунна решітка для мангала дає змогу готувати фактично будь-які продукти — м'ясо, рибу, птицю, сосиски, овочі. Решітка для мангала, зроблена з чавуну, має низку переваг, які дають змогу швидко та зручно приготувати будь-яку страву.
Характеристики:
- Розмір поверхні — 355х255 мм.
- Розмір із ручками — 420х255 мм
- Матеріал — чавун
- Вироблено в Україні, ТМ Бризоль.
- Інструкція з використання.
Обполосніть виріб під проточною водою, після видаліть вологу за допомогою серветки/губки. Поставте виріб на розігріту плиту/відкритий вогонь для повного видалення залишків вологи. Додайте на поверхню виробу кілька крапель олії та покрийте ним усю поверхню виробу. Після повного охолодження виріб можна використовувати. Під час першого приготування їжі радимо прогріти виріб на середньому вогні приблизно 4-5 хв.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Забороняється зберігати їжу в чавунному посуді.
Не рекомендується мити чавунний виріб у посудомийній машині.
Після миття виріб треба добре просушити та покрити тонким шаром олії.
Рекомендується зберігати посуд у сухому провітрюваному місці.
У разі неспостереження інструкції на чавунному виробі може з'явитися іржа, не є дефектом.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Чавун |
| Довжина робочої поверхні | 36 мм |
| Ширина робочої поверхні | 26 мм |
| Довжина ручки | 100 мм |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
- Ціна: 980 ₴





