
Мінікоса FLINKE FK-EKS-3050 Акумуляторна (9 насадок + колеса)
2 754 ₴
- В наявності
- Код: А 5005325
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний бездротовий тример для трави та кущів FLINKE FK-EKS-3050 (9 насадок) — це надійний інструмент для роботи на дачній або присадибній ділянці. Він працює від акумулятора Li-Ion 21 В, що забезпечує повну автономність і зручність використання.
Ідеальний для:
-Кошення трави
- обрізання кущів
-очищення ділянки від зарослів
Основні переваги:
- Легкий — вага лише 3,5 кг, що робить його зручним у використанні навіть для жінок.
- Розбірна конструкція — довжина в складеному вигляді всього 90 см, зручно перевозити та зберігати
- Телескопічна штанга з неіржавкого матеріалу — регулюється до 122 см, підлаштовується під зріст користувача
- Комфортна гумова ручка — зручно тримати, не ковзає.
- Подвійна кнопка — захист від випадкового запуску
- Захисний кожух — для безпечної роботи з рослинністю
🔧 У комплекті:
2 акумулятори Li-Ion 21В (2А)
зарядний пристрій
9 змінних насадок для різних типів робіт
⚙️ Характеристики:
Час роботи одного акумулятора: 30-45 хв (залежно від навантаження)
Повне заряджання: лише за 2 години
Потужний мотор 600 Вт
Швидкість обертання: до 8000 об/хв (залежно від насадки)
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flinke |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність двигуна | 0.816 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 200 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴





