
Болгарка Eltos МШУ-125/20 BL акумуляторна (BRUSHLESS)
3 995 ₴
- В наявності
- Код: А ELMSU125/20
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна болгарка Eltos МШУ-125/20 BL — це безщітковий інструмент, що працює від літій-іонних акумуляторів напругою 20 В і ємністю 4 А·год. Вона обладнана диском діаметром 125 мм і розвиває до 8500 об/хв.
⚙️ Особливості:
Безщітковий двигун збільшує ефективність і тривалість роботи інструмента.
Плавний пуск: зменшує навантаження на механізми під час запуску.
Індикатор заряду акумулятора: дає змогу контролювати рівень заряду під час роботи.
Настроювання захисного кожуха без інструментів: забезпечує зручність під час настроювання інструмента.
Блокування перемикача для безперервної роботи: забезпечує комфорт під час тривалої експлуатації.
🔧 Основні характеристики:
Напруга: 20 В
Ємність акумулятора: 4 А·год
Час заряджання: 1,5 години
Кількість обертів: до 8500 об/хв
Тип двигуна: безщітковий
Тип акумулятора: Li-ion
Діаметр диска: 125 мм
Різь шпинделя: М14
Вага: 4 кг
Комплектація:
- два акумулятори 4 А·год,
- зарядний пристрій
- захисний кожух,
- бічна ручка,
- ключ для зміни диска,
- кейс для зберігання і транспортування.
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8400 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995 ₴

