
Болгарка Procraft PWA216 безщіткова акумуляторна
5 439 ₴
- В наявності
- Код: А 000216
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна кутовошліфувальна машина (болгарка) PROCRAFT PWA216 — це потужний інструмент для виконання будівельно-монтажних робіт, а також для збирання та демонтажу металоконструкцій. Завдяки своїм особливостям ця модель забезпечує високу ефективність і зручність у роботі.
Основні особливості PROCRAFT PWA216:
Безщітковий електродвигун забезпечує довговічність і безпеку в експлуатації, порівнюючи з традиційними колекторними двигунами.
Літієві акумулятори — надають достатній запас енергії для комфортної роботи, що зменшує потребу в частих підзаряджаннях.
Вбудований індикатор заряду акумулятора дає змогу контролювати рівень заряду під час роботи, що зручно для планування тривалості робіт.
Характеристики:
- Акумулятори: 2 шт.
- Вага: 2.5 кг
- Час заряджання акумулятора: 2 години
- Діаметр диска: 125 мм
- Тип диска: 125 мм
- Додаткова ручка: 1 шт.
- Ємність акумулятора: 6 А·год
- Зарядний пристрій: 1 шт.
- Захисний кожух: 1 шт.
- Ключ: є
- Напруга зарядного пристрою: 220 В
- Номінальна напруга: 21 В
- Плавний пуск: є
- Регулювання обертів: електронне
- Інструкція користувача: є
- Частота зарядного устройства: 50 Гц
- Число обертів на холостому ходу: 8500 об/хв
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 439 ₴










