
Пила ланцюгова YAMAMOTO CCS-20/12 акумуляторна
5 021 ₴
- В наявності
- Код: А YCCS20/12
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюгова акумуляторна пилка YAMAMOTO CCS-20/12 обладнана двома батареями підвищеної ємності, що забезпечує автономну роботу в місцях без доступу до електромережі.
Переваги:
- безщітковий двигун
- тиха робота;
- відповідність вимогам збереження;
- швидке заряджання АКБ від мережі.
Характеристики
Модель: YAMAMOTO CCS-20/12
Виробник: YAMAMOTO
Напруга акумулятора, 20
Ємність акумулятора, А/год 4
Кількість акумуляторів 2
Довжина шини, см 30
Тип двигуна щітковий
Крок ланцюга 3/8
Вага 4.40 кг
Розміри (Д х Ш х В) 36.00 см x 21.00 см x 21.00 см
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 9 м/сек |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 48 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 021 ₴


