
Пила Haina HM-6792 2 акб шина 12" акумуляторна
4 311 ₴
- В наявності
- Код: А 5004197
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна пила Haina HM-6792 (2 АКБ, шина 12") — компактний і потужний інструмент для розпилювання деревини.
Обладнана 21-вольтовим двигуном і 12-дюймовою шиною, що забезпечує ефективне різання колод і гілок.
Особливості:
Реверс
Електричне гальмо ланцюга
Автоматичне змащення
Основні характеристики:
- Напруга: 21 В
- Ємність акумулятора: 2 А·год
- Довжина шини: 12 дюймів
- Швидкість ланцюга: 11000 об/хв
- Вага: 2,5 кг
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Кількість обертів | 1100 об/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 21 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 311 ₴




