
Мініпила CLOVER CITY 36V CH23-77 (безщіткова) акумуляторна
2 764 ₴
- В наявності
- Код: А 5264
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Акумуляторна мініпила CLOVER CITY 36V CH23-77 (безщіткова) — компактний, але потужний інструмент для розпилювання деревини.
Обладнана надійним безщітковим двигуном і бачком для змащення ланцюга. Має дисплей на передній панелі для зображення рівня заряду акумулятора.
Працює від сучасного Li-ion акумулятора, а наявність запасної батареї в комплекті дає змогу працювати без перерв на підзаряджання.
Характеристики:
Акумуляторна батарея Li-Ion 36V/2.0Ah має тривалий термін експлуатації.
Дисплей на передній панелі показує залишок заряджання АКБ.
Швидке натягування ланцюга.
Високоякісна 6" дюймова шина.
Бачок для змащення ланцюга.
Малі габарити та невелика вага.
Швидке й ефектне різання.
Швидкість обертання ланцюга 5 м/с.
Є захист від перевантаження, що вимикається за низького заряду батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KraftTech |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 150 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Кількість обертів | 6000 об/хв |
| Мастило ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга | 36 В |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 2.0 |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Да |
- Ціна: 2 764 ₴

