
Мініпила ланцюгова THO 36V M-9016 2 шини 3 ланцюги (6" 2/3) акумуляторна
2 268 ₴
- В наявності
- Код: А 5005093
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальна для саду та побутових робіт. Легке та точне пиляння навіть біля країв пнів.
🔋 Два Li-ion акумулятори (36 В, 2000 мА·год)
Забезпечують автономність і готовність до роботи в будь-який час.
⚙️ Надійність і зручність:
Безщітковий двигун
Ергономічна ручка
Міцна конструкція
✂️ Максимальна глибина різання — 150 мм (6")
Характеристики:
- Час використання: 35-50 хвилин на 1 АКБ (залежно від навантаження)
- Захисний щиток на ручці теж плюс.
- Час заряджання 1,5-3 години.
- Підходить для напрямних шин: 4.6.8"
- Загальна вага з акумулятором приблизно 1,2 кг.
- Літієво-іонні батареї: 36В 2,0 А·год
- Довжина різу: 15 см
- Матеріал: метал + АВS
- Швидкість ланцюга: 9 м/с
Комплектація
🔋 Акумулятори — 2 шт.
🔗 Шина 6" — 2 шт.
⛓ Цепь 6" – 3 шт
🛡 Захист — 1 шт.
🔌 Зарядний пристрій — 1 шт.
🧳 Пластикова валіза — 1 шт.
🛢 Тюбик для олії — 1 шт.
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 150 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 9 м/сек |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 160 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 36 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 268 ₴

