
Пила KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL (2 акб 4000 мА·год і подвійний зарядний пристрій) акумуляторна ланцюгова
8 608 ₴
- В наявності
- Код: А 407016
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
KRAISSMANN 3502 AKS-BL 20UL — це продуктивна та сучасна акумуляторна пила, призначена для різання деревини в побутових і напівпрофесійних умовах. Завдяки безщітковому двигуну і високої швидкості обертання ланцюга (до 6500 об./хв), інструмент забезпечує ефективну роботу навіть із твердою деревиною.
Модель має малошумну конструкцію, систему швидке натягування ланцюга без інструменту, а також обладнана ланцюговим гальмом і захистом від випадкового запуску — все для вашої безпеки та комфорту під час використання.
Характеристики:
-
Живлення: акумулятор (Li-Ion, 20 В)
-
Довжина шини: 350 мм
-
Крок ланцюга: 3/8"
-
Швидкість обертання ланцюга: 16 м/сек
-
Оберти двигуна: 6500 об./хв
-
Розташування двигуна: поперечне
-
Рівень шуму: 86.2 дБ
-
Вага: 6 кг
-
Стан: новое
-
Гарантія: 12 місяців
-
Тип паковання: картонна коробка
-
Акумуляторна ланцюгова пила
-
Зарядний пристрій (подвійний)
-
Пиляльний ланцюг
-
Пиляльна шина
-
Посібник з експлуатації
-
Картонне паковання
- АКБ 2
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 16 м/сек |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 8 608 ₴




