
Мініпила KRAISSMANN 1502 AKS 20UL (без АКБ і ЗП) акумуляторна ланцюгова
1 432 ₴
- В наявності
- Код: А 407029
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KRAISSMANN 1502 AKS 20UL — це компактна та легка акумуляторна мініпила, призначена для розпилювання невеликих дощок, обрізання гілок і чагарників. Ідеально підходить для роботи в обмеженому просторі, завдяки малій вазі та компактним розмірам.
⚙️ Характеристики:
-
Напруга акумулятора: 20 В
-
Ємність акумулятора: 2000/4000 мА·год (акумулятор до комплекту не входить)
-
Швидкість ланцюга: 5 м/сек
-
Довжина шини: 102 мм (робоча частина 100 мм)
-
Крок ланцюга: 1/4"
-
Тип акумулятора: Li-Ion
-
Час заряджання акумулятора: 60 хвилин
-
Вага: 2.5 кг
-
Гарантія: 12 місяців
-
Виробник: KRAISSMANN
📦 Комплектація
-
Акумуляторна мініпила KRAISSMANN 1502 AKS 20UL
-
Місткість для олії
-
Захисний кожух
-
Інструкція користувача
-
Картонне паковання
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина шини | 102 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴

