
Полірувальна машина Procraft PM20 (Без акб і ЗП) Акумуляторний
2 722 ₴
- В наявності
- Код: А 030236
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Procraft PM20 — це сучасна роторно-орбітальна (ексцентрикова) полірувальна машина, призначена для професійного та побутового полірування лакофарбових покриттів, металу, пластику та інших матеріалів. Завдяки роботи від акумулятора, Ви отримуєте максимальну свободу та мобільність без прив'язування до розетки.
⚙ Основні характеристики:
| Напруга | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Діапазон обертів холостого ходу | 1500 — 5000 об./хв |
| Регулювання обертів | Є |
| Стабілізація обертів | Є |
| Хід ексцентрика | 15 мм |
| Рівень шуму (тиск) | LpA = 88 дБ (А), ±3 дБ |
| Рівень шуму (потужність) | LwA = 99 дБ (А), ±3 дБ |
| Вібрація | 18.86 м/с2, ±1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Вага | ~2-2.5 кг (залежно від комплектації) |
📦 Комплектація
-
Поролоновий полірувальний диск
-
Додаткова ручка
-
Ключ для заміни обладнання
-
Шестигранник (5 мм)
-
Інструкція з експлуатації
-
Картонне паковання
(Акумулятор і зарядний пристрій можна придбати окремо)
Більше товарів можна переглянути й купити на сайті:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 722 ₴





