
Казан 8 л азійський чавунний із кришкою-сковородою гриль + ПІДСТАВКА
2 508 ₴
- В наявності
- Код: KA08-3+подставка
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Казан 8 л азійський, чавунний, з кришкою-сковородою гриль ТМ "BRIZOLL" + підставка-тринога, для приготування їжі на відкритому вогні.
Азійський чавунний казан - виготовлений із чавуну, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та дає змогу довго зберігати температуру їжі.
Характеристики каазану:
- Укомплектований дужкою й чавунною кришкою сковородою-гриль
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Діаметр — 360 мм
- Вага — 5 кг
- Вага з кришкою — 9.5 кг
- Об'єм — 8 л
- Висота казана — 14 мм
- Висота з кришкою — 175 мм
- Товщина стінки — 4 мм
- Толщина дна сковороди - 4.4 мм
Характеристики триноги:
- Діаметр — 350 мм
- Висота — 410 мм
- Ніжки з фіксацією — з суцільного стрижня
- Вага — 3 кг
- Виробник — Україна
Такий казан має напівсферичну форму із широкими бортами, що робить його ідеальним для смаження, тушкування, варіння й запікання. Чавунний казан особливо добре підходить для приготування плову, печені, супів та інших традиційних страв, що вимагають тривалого термічного оброблення. Його довговічність і здатність покращувати смак їжі роблять його незамінним на кухні, особливо під час приготування національних страв.
Більше товару ялівцю подивитися на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 8 л |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 14.1 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 17.5 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 2 508 ₴





