
Казан 12 л азійський чавунний із кришкою-сковородою+ПОДСТАВКА
3 148 ₴
- В наявності
- Код: KA12-2+подставка
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Казан 10 л азійський, чавунний, з кришкою-сковородою ТМ "BRIZOLL" + підставка-тринога, для приготування їжі на відкритому вогні.
Азійський чавунний казан - виготовлений із чавуну, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та дає змогу довго зберігати температуру їжі.
Характеристики:
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Діаметр — 400 мм
- Вага — 6.0 кг
- Вага з кришкою — 10.5 кг
- Об'єм — 12 л
- Висота казана — 15.7 см
- Висота з кришкою — 19,5 см
- Товщина стінки — 3,8 мм
- Товщина дна — 4.4 мм
- Укомплектована дужкою й чавунною кришкою сковорідкою
Характеристики триноги:
- Діаметр — 410 мм
- Висота — 510 мм
- Ніжки з фіксацією — з суцільного стрижня
- Вага — 3 кг
- Виробник — Україна
Такий казан має напівсферичну форму із широкими бортами, що робить його ідеальним для смаження, тушкування, варіння та запікання. Чавунний казан особливо добре підходить для приготування плову, печені, супів та інших традиційних страв, що вимагають тривалого термічного оброблення. Його довговічність і здатність покращувати смак їжі роблять його незамінним на кухні, особливо під час приготування національних страв.
Більше товару ялівцю подивитися на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 15.7 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 19.5 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Вага | 10.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 3 148 ₴








