
Казан 15 л азійський чавунний з кришкою-сковородою ТМ "BRIZOLL"
3 325 ₴
- В наявності
- Код: KA15-2+подставка
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Казан 12 л азійський чавунний з кришкою-сковородою ТМ "BRIZOLL" + підставка-тринога, для приготування їжі на відкритому вогні.
Азійський чавунний казан - виготовлений із чавуну, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та дає змогу довго зберігати температуру їжі.
Характеристики казана:
- Укомплектована дужкою й чавунною кришкою-сковородою
- Матеріал казана та кришки — український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Діаметр — 410 мм
- Вага 7.5 кг
- Вага з кришкою — 12 кг
- Об'єм — 15 л
- Глибина казана — 190 мм
- Товщина стінки — 4 мм
- Товщина дна сковороди - 4.4 мм
Характеристика підставки:
- висота — 45 см
- діаметр 40 см
- вага — 2.4 кг
- фарбована труба товщина — 1,5 мм
Такий казан має напівсферичну форму із широкими бортами, що робить його ідеальним для смаження, тушкування, варіння та запікання. Чавунний казан особливо добре підходить для приготування плову, печеня, супів та інших традиційних страв, що вимагають тривалого термічного оброблення. Його довговічність і здатність покращувати смак їжі роблять його незамінним на кухні, особливо під час приготування національних страв.
Більше товару ялівцю подивитися на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 15 л |
| Діаметр | 410 мм |
| Висота | 200 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Висота з кришкою | 230 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 4 мм |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 3 325 ₴







