
Тажин. Садж глиняний 28 см +3 соусниці +6 чарок + щипці
1 385 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Садж глиняний 28 см +3 соусниці +6 чарок + щипці. Тажин. Таджин
Тажин виготовлений із червоної глини з декором ангоб — виробництво г. Слав'янськ (Україна)
Характеристики:
- Діаметр — 28 см
- Об'єм до бортів — 2.5 л
- Об'єм загальний - 3 л
- Висота бортів — 5 см
- Горщик для страви (таджин) — глина
- Соусниці — глина
- Матеріал тарілки для вугілля — глина
- Матеріал основи — Кований прут
- Стопки — неіржавка сталь 50 мл
- Щипці — неіржавка сталь
Садж чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик таджина (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини.
Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною. До комплекту також входять металеві чарки в чохлі та глиняні соусниці (також їх можна використовувати для зеленого променя, корнішонів, чері, соусу — ну, загалом — що придумаєте).
Комплектація
* Кована підставка — 1 шт.
* Таджин, діаметр 28 см — 1 шт.
* нижня глибока тарілка для вугілля — 1 шт.
* глиняні соусниці — 3 шт. * неіржавка чарка — 6 шт. * щипці неіржавкі — 1 шт.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Блюдо |
| Матеріал | Кераміка |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 385 ₴




