
Казан 10 л WOK з кришкою з алюмінію + тринога. Казан узбецький
2 247 ₴
- В наявності
- Код: Узбекский W38-Ал+тренога
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Казан-сковорода, чавунний, WOK дає змогу: гвідвести в ньому їжу на побутових приладах і відкритому вогні, а також є можливість встановити його на стіл без підставки, на плоску платформу із зовнішнього боку казана.
Особливістю, чавунного, казана-сковороди WOK, є швидке та рівномірне нагрівання всієї поверхні, що дає змогу продуктам швидко обсмажуватися й зберігати соковитість усередині.
Характеристика казана:
- Укомплектований алюмінієвою кришкою
- Мтеріал казана - Український побутовий чавун марки (СЧ-20)
- Матеріал кришки — алюміній
- Діаметр — 380 мм
- Об'єм — 10 л
- Товщина стінок — 4 мм
- Товщина дна — 8 мм
- Висота — 160 мм
- Діаметр майданчики дна — 125 мм
- Вага — 8,5 кг
- Тип ручки на кришці — бакеліт
- Виробник — Україна
Характеристика підставки-тренги:
- висота — 500 мм
- діаметр — 400 мм
- вага — 2.4 кг
- труба порожниста фарбована, толшина - 1,5 мм
Має такі особливості:
- Рівномірне нагрівання та утримання тепла, що забезпечує рівномірне приготування їжі.
- Природні антипригарні властивості, які поліпшуються з плином часу та використанням.
- Довговічність і стійкість до зношування, завдяки міцності чавуну.
- Універсальність, що дає змогу готувати різноманітні страви — від смаження до тушкування й запікання.
- Брак хімічних покриттів, що робить її безпечною для здоров'я.
Більше товару можна подивитися на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 38 мм |
| Висота | 160 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 210 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 4 мм |
| Товщина дна казана | 8 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Кількість у наборі | 2 шт. |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Верхній діаметр посуду | 38 |
| Довжина посуду | 48 см |
| Ширина посуду | 38 см |
| Висота стінок | 16 см |
| Кількість ручок | 4 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Чорний |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Товщина дна | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Немає |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Використання в духовці | Да |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Знімна ручка | Немає |
| Підходить для індукційних плит | Да |
| Зливний носик | Немає |
| Кришка з отвором для виходу пари | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 247 ₴





