
Сковорода гриль 35х35 см. Квадратна. Майстерня
983 ₴
- В наявності
- Код: кришка Гриль 40 майстерня
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чавунна кришка-сковородка гриль — це універсальний кухонний інструмент, який поєднує в собі функції кришки для казана та повноцінної сковороди-гриль. Вона виготовлена з високоякісного чавуну, що забезпечує рівномірний розподіл тепла та тривале збереження температури, даючи змогу ідеально просмажувати продукти.
Характеристики:
- Розмір — 350х350 мм
- Розмір із ручками — 400х350 мм
- Товщина дна — 4 мм
- + Ребра гриль — по 3 мм
- Висота стінок — 40 мм
- Вага — 5 кг
- Виробник — Україна (МАЙСТЕРНЯ)
Ребриста поверхня сковороди-гриль створює характерні просмажені смужки на м'ясі, рибі, овочах та інших продуктах, а також сприяє стіканню зайвого жиру.
Чавун із часом створює природне антипригарне покриття, що робить казан довговічним і покращує смакові якості страв, що готуються.
Більше товару можна подивитися на нашому сайті http://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Квадратна |
| Верхній діаметр посуду | 35 (см) |
| Довжина посуду | 35 см |
| Ширина посуду | 35 см |
| Висота стінок | 4 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Майстерня |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 5 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983 ₴






