
М'ясорубка побутова механічна ручна RS-101, алюмінієва
330 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: RS 101
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опт тільки по телефону !!!
М'ясорубка побутова RS-101 застосовується для приготування м'ясного та рибного фаршу. М'ясорубка ручна механічна проста в експлуатації, кріпитися гвинтовим притискачем до кришки столу завтовшки від 15 до 40 мм.
Технічні характеристики:
- Вага 0.9 кг
- висота 260 мм
- ширина 105 мм
- Продуктивність 32 кг/год
- Ніж — 1 шт.
- Сітка-решітка — 1 шт.
Рекомендації з експлуатації:
- Нову м'ясорубку перед використанням необхідно розібрати, всі деталі промити в холодній воді, з додаванням рідини для миття посуду, потім витерти насухо та просушити
- Під час складання м'ясорубки зверніть увагу, що решітка має вставлятися плоскою стороною до ножа, а втулка має бути одягнена на шнек.
- У зібраному м'ясорубці не має бути проміжка між ножем і решіткою, що досягається накручуванням затискного кільця, і разом із цим шнеком має повертатися вільно за допомогою ручки
- М'ясо перед подрібненням нарізати шматочками масою не більш ніж 30 г, очистити від кісточок, сухожиль, хрящів і жил
- Після використання м'ясорубку розібрати, деталі промити та просушити
- М'ясорубку зберігати в сухому місці
- У разі погіршення подрібнення м'яса необхідно провести заточення різальних крайок ножа, і відшліфувати робочу поверхню решітки по всій площі на дрібнозернистому абразивному інструменті в спеціалізованих майстернях.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RS |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 32 кг/год |
| Кількість решіток | 2 шт. |
| Кріплення до поверхні | Струбцина |
| Кількість ножів | 1 шт. |
| Насадка для приготування ковбас | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип аксесуара | М'ясорубка ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.







