
Колун литий із захистом 2 кг.
676 ₴
- В наявності
- Код: колун BUD 2 кг
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колун литий із захистом ручки від пошкоджень - захист приварена до колана та захищає ручку від пошкоджень у разі промахів.
Форма леза з розширеннями (Щечки) забезпечує ефективне розщеплення деревини.
Обух колану має достатню товщину металу, для удару по ньому. Але не грішляйте цією властивістю, коліть правильно.
Характеристика:
- Вага — 2 кг
- Вага з ручкою — 2.7 кг
- Довжина ручки — 80 см
- Ширина леза — 8.5 см
- Довжина робочої частини колана — 18.5 см
- Марка сталі — M 40
- Виробник — ТМ Budmonster (Україна)
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті: https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Budmonster |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Довжина держака | 80 мм |
| Довжина леза | 86 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Колун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴









