
Плівка для теплиць 3х50 м, 250 мкм. Теплічна плівка поліетиленова прозора
5 211 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплічна плівка поліетиленова прозора
Характеристики:
- Колір — прозорий.
- Щільність — 250 мкм.
- Ширина плівки в розвороті — 3 метри.
- Довжина рукава 50 м
- Ширина рукава — 1,5 метра.
- Виробник — Полімер Пак
- Країна — Україна.
Ми пропонуємо Вам поліетиленову плівку найвищого сорту! Плівка звичайна прозора поліетиленова застосовується в тепловому господарстві для укриття теплиць і парників. теплицях, покритих такою плівкою, підтримується температура на 3-5 градусів вище температури довкілля за весняних заморозків і на 3-5 градусів нижче температури довкілля за літньої спеки. Несхильний парниковий ефект дає можливість продовжити термін використання теплиць без їхнього додаткового опалення. Властивості плівки звичайної прозорої: - еластичність і прозорість; - паро- і водонепроникність; - утримання тепла всередині теплиці; - низька ціна.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полімер Пак |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплектуюче |
| Матеріал покриття | Теплична плівка |
| Ширина рукава | 150 см |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Вага | 28 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 211 ₴



