
Регулятор тяги (шибер) 100 мм. Товщина 3 мм.
826 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор тяги (шибер) — призначений для регулювання тяги в системі димохода для економії палива та регулювання інтенсивність вогню
.ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Товщина металу — 3 мм
- Довжина — 180 мм
- Діаметр зовнішній — 108 мм
- Діаметр внутрішній — 102 мм
- Покриття — оцинковане
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Оцинкована сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Кількість каналів | 1 |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли, Вентиляційні системи, Генераторні установки |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Висота | 180 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 108 мм |
| Комплектація | |
| Шибер для димоходу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴






