
Шашличниця глиняна зі соусницями d 30 см
1 335 ₴
- В наявності
- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
Глиняний посуд, (вона ж і шашличниця, і сковорода, і каструля, і горщик, і садж) може використовуватися для приготування їжі в духовці (м'яса, птиці, риби, гарніру, овочів) і для подавання їжі на стіл як на кованній підставці, так і без неї.
Характеристики:
- Виробник — Україна
- Матеріал тарілки для вугілля — Глина
- Матеріал основи — Кований прут
- Горщик для страви Шашличниця - Глина
- Діаметр ємності — 30 см
- Соусниці — Глина
- Об'єм — 3.5 л.
Садж (підставка для гарячих страв) чудовий подарунок, і оригінальний аксесуар на столі. Горщик (глинаний горщик), дуже добре накопичує тепло та рівномірно розподіляє його для м'якого приготування інгредієнтів. Цей процес приготування призводить до збереження характерних ароматів і поживних речовин. Чи то овочі, риба, м'ясо, плов, процес приготування здійснюється з дуже невеликою кількістю жиру або рідини. Завдяки цьому ваша страва буде постійно гарячою і смачною.
Також у наявності є неіржавкі щипці для вугілля й м'яса.
Комплектація
- Кована підставка
- 3 соусниці з кришками
- Глиняний горщик, діаметр 36 см
- Нижня глиняна тарілка для вугілля
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті:
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Глина |
| Форма | Кругла |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 3.5 л |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Колір | Коричневий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Поліетиленовий прозорий мішок |
| Тип | Набір для гриля/барбекю |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 1 335 ₴





