
Казан скороварка 15 л. Казан Афганський RASHKO BABA.
3 778 ₴
- В наявності
- Код: R.B.15
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієвий Казан-скороварка дає змогу: приготовитирати в ньому їжу на побутових приладах і на відкритому вогні.
Казан можна використовувати без кришки: для смаження або варіння м'яса, риби, овочів та інших продуктів.
Особливістю казана є швидке приготування їжі, завдяки високому тиску всередині нього та збереженню соковитості продуктів.
Характеристики:
- Матеріал казана та кришки — Алюміній
- Робочий тиск — 1.5 Атм
- Робоча температура — 120 (°C)
- Об'єм — 15 л
- Фактичний об'єм — 11.5 л
- Діаметр отвору для завантаження продуктів - 180 мм
- Діаметр центру — 340 мм
- Висота посуду без кришки — 270 мм
- Висота із затискною ручкою — 420 мм
- Товщина стінок — 8 мм
- Товщина дна — 12 мм
- Ручки на корпусі — 2 шт.
- Вага — 5.5 кг
Інструкція перед першим використанням.
- Помити казан всередині та зовні мийним засобом і прополоскати.
- Установиь клапани, затягнути верхню ручку, але не з усієї сили.
- Прокип'ятити казан без їжі 10 хв із використанням води 70% від повного об'єму.
- Зняти з вогню.
- Підняти клапан для виходу всього пари (безпечно використовувати якийсь предмет).
- Промити і прополоскати ще раз.
- Після можна користуватися.
Рекомендації щодо використання.
- 2 клапани мають вільно обертатися й підійматися
- Також є вмотований запобіжний клапан у кришку казана — його чіпати не треба.
Він спрацює, якщо клапана для стирання пари з якоїсь причини не спрацювали й тиск пари всередині казанка став критичним. У цьому разі плавка вставка розплавитися й пара безперешкодно вийде із закритого казана назовні. Так забезпечується техніка безпеки у разі неправильної експлуатації або в непередбачених випадках.
- Не перетягуйте з усієї сили, верхню притискну ручку
- Регулюйте вогонь за інтенсивністю виходу пари з клапана (можна підняти клапан і зняти казан із вогню, якщо пара виходить занадто багато)
- Не відкривайте кришку після зняття казана з вогню, дайте можливість охолонути й повільно витратите весь або майже всю пару (безпечно використовувати якийсь предмет).
- Не залишайте казан без нагляду (харч у такому казані готується вдвічі-тричі швидше за часом, ніж у звичайному казані)
- Наповнюйте казан до 80% від загального об'єму (є ризик потрапляння частинок їжі в отвір клапана, що призведе до перевибування тиску)
Більше товару можна подивитися на нашому сайті:
https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 15 л |
| Діаметр | 340 мм |
| Висота | 270 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 420 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
| Товщина дна казана | 12 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Афганістан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 778 ₴




