
Газовий Баллон 5 л SIGMA. Комплект із пальником
900 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для приготування, підігрівання їжі, ремонту, обслуговування автомобілів тощо.
Виготовлений і листового металу завтовшки 2 мм, пофарбований зносостійкою, порошковою фарбою.
Сертифікований в Україні.
- Об'єм балона 5 л ( реально 4,8 л)
- Заправка на 4 л або 2 кг
- Робочий тиск 1,6 м/па
- Випробування 2,5 м/па
- Потужність 2200 ватів
- Витрата газу 90-150 г/год
- Габарити — 220х220х310 мм
- Товщина металу — 2 мм
- Робоча температура довкілля (-40 - +45)
- Вага — 3,3 кг
Гарантія 12 міс.
Для безпеки перед використанням читайте інструкцію, що уважно додається, та сертифікат.
Більше товарів можна переглянути на сайті:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 5 л |
| Максимальний робочий тиск | 2.5 бар |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса порожнього балона | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Діаметр | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







