
Мотижка. Сапка. мала садова неіржавка сталь з ручкою.
85 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПТ ТІЛЬКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ !!!
(КІЛЬКІСТЬ ОГОВОРЮЄТЬСЯ)
Сапка, сапа, неіржавка сталь із ручкою
- Сапа дуже міцна, легка за вагою.
- Ширина полотна (леза) 85 мм
- Довжина з ручкою — 480 мм
- Ручка — дерево (ЯСЕНЬ)
- Полотно (лезо), неіржавка сталь
- Товщина полотна (леза) 1,5 мм
- З'єднання кронштейна з лезом, заклепувальний
- Товщина кріпильного стрижня, кронштейна 6 мм
- Посадковий отвір для держака, має товщину металу 2 мм
- Покриття ніжки, гальванізоване
Сапка, вона ж сапа, призначена для оброблення будь-якого ґрунту.
Більше товарів можна подивитися на сайті: - https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Виробник | Модуль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Тип інструменту | Сапка |
| Ширина робочої частини | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість робочої частини | 35 HRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.




